TPWLI20084 Li-Ion Pressure Washer
KSh23,690
  • Durable
  • Easy to use
  • Best quality
  • Affordable
Out of stock
SKU: TPWLI20084 Li-Ion Pressure Washer Tag:
Description
Portable Cordless Pressure Washer Portable pressure washer is powerful with 20V lithium battery. Battery, lightweight and compact design to travel anywhere. You can clean cars, trucks, motorcycles, driveways, fences and bicycles in minutes with our engine washers.
Working mode 2 gears can be adjusted, H gear mode is 40bar, L gear mode is 6.5bar. The two types of water outlet direct and fan can be adjusted, which is more convenient to use.